End Of Season 2021

 

Популярні питання про фестиваль:

З самого ранку приходити не обов'язково! Реєстрація працюватиме увесь день з 10:00 до 19:00.
Час лазіння з 11:00 до 19:00. Кожен учасник обирає сам, скільки і коли йому лазити. Можна прийти полазити одну годину, можна прийти та лазити увесь день.
Можна лазити і боулдери і траси, а можна обрати лазити щось одне за бажанням.
Всі, хто планує лазити в висотному залі, самостійно шукають собі напарника або страхуючого. Фестиваль страхуючого не надає.
Так, діти можуть брати участь у фестиваль на загальних умовах з дорослими. Окремий залік для дітей не передбачено. Рекомендований вік участі від 12 років. Неповнолітні можуть брати участь лише під наглядом компетентного дорослого (тренера/батьків, які вміють перевіряти вузол та страхувати).
Так, для людей, що займаються скелелазінням менше року, передбачена окрема категорія Новачки та будуть підготовлені траси відповідної складності.
Все особисте спорядження кожному учаснику треба мати своє. Скельникі (або чисте змінне взуття для лазіння), мішечок з магнезією (за бажанням), страхувальна система та страхувальний пристрій (якщо плануєте лазити траси в висотному залі), динамічна мотузка для нижньої страховки (якщо плануєте лазити з нижньою). Якщо ви планували брати спорядження в оренду на скеледромі, краще поточнити це заздалегідь у свого тренера або на рецепції скеледрому.
Переможців в категорії Новачки та Аматори будуть визначати за результатами фестивалю. Переможців в категорії Профі будуть визначати за результатами фіналів.
Так, можна! Початок фіналів о 20:30. Вхід безкоштовний. Кажете на рецепції, що ви йдете дивитись фінали і проходите в боулдер зал.
10:00 - початок реєстрації (інформаційна частина) 11:00-19:00 - лазіння 19:00-20:30 - перерва на каву, конкурси та розіграші призів від партнерів фестивалю 20:30-21:30 - фінали для категорії Профі 21:30 - нагородження переможців у всіх категоріях