Hyper Multi Marathon 2019

14 грудня (субота) запрошуємо усіх на великий скелелазний фестиваль Hyper Multi Marathon!

На вас чекатимуть 7 годин лазіння, боулдерінг та мотузка, траси складністю від 5а до 7с, в залік підуть 42 найкращі результати, тож, чим більше пролізеш, тим краще!

Час проведення: 14 грудня 2019.

Місце проведення: скеледром Гіперіон.

Три категорії учасників:

  • Кукумбери (початківці) – люди, які займаються скелелазінням до 3-х років і все ще вважають себе початківцями
  • Люди Х (аматори) – росомахи, які займаються скелелазінням від 3-х років і вже не вважають себе початківцями, але ще не готові лазити марсіанські болдери
  • Стражі Галактики (профі) – прибульці та місцеві з високим рівнем лазіння та IQ.

Регламент:

  • 8.30 – 9.30 – реєстрація
  • 9.30 – 16.30 – лазіння, час лазіння не обмежений, можна лазити всі сім годин поспіль
  • 17.00 – нагородження, афтепаті

Початок реєстрації: 8.30.

Час лазіння: 7 годин.

Стартовий внесок:

  • попередньо – 350 грн
  • в день фестивалю – 400 грн.

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/Rx4WL3ncs9fehNCr5

Стартовий внесок можна здати на рецепції скеледрому “Гіперіон” або перевести на рахунок ГО Спортивный клуб Гіперіон за реквізитами:

Номер рахунку / карти: 26000053182142
ЄДРПОУ / ІПН: 40432365
Банк КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ “Приватбанк”
МФО: 321842.
Призначення платежу: Членський внесок за Іванов Іван (замість Іванов Іван вказати прізвище та ім’я учасника).
Зверніть, будь ласка увагу, оплатити внесок безготівково можна тільки до 9-го грудня! Після 9-го грудня оплата внесків приймається виключно готівкою на рецепції скеледрому “Гіперіон” або при реєстрації в день фестивалю.

До зустрічі на фестивалі!