Батутний центр

Ви хочете навчитися стрибати, відчути свободу рухів, випробувати щось нове і просто отримати задоволення і захоплюючі дух відчуття? Тоді Вам однозначно потрібно відвідати наш батутний комплекс.

Батутний зал Гіперіон пропонує Вашій увазі 2 спортивних батута Eurotramp, які відповідають стандартам FIG (міжнародна федерація гімнастики). Батути є сітку 426 х 213 см, виконану з капронової тасьми 4 х 4 мм натягнутої за допомогою пружин на металевий каркас. По периметру батут обкладений спеціальними страхувальними матами. Такі батути призначені для стрибків на різних чемпіонатах і Олімпійських іграх.

Батутний центр - фото

Стрибки на батуті укріплюють загальну фізичну форму, сприяють розвитку координації рухів і зростання витривалості, тренують вестибулярний апарат. Але крім усього перерахованого, стрибки це просто весело! Особливо, якщо ви прийшли з дітьми або дружною компанією.

Незалежно від віку і фізичної підготовки, дорослі і діти можуть випробувати відчуття польоту над землею.

Наша батутна арена пропонує індивідуальні та групові заняття як з тренером, так і без нього. Тренування доступні за попереднім записом у зручний для Вас час, з огляду на завантаженість батутів. 

Для бажаючих навчитися акробатичним трюкам є спеціальна лонжа. Це страхувальна мотузка, яка прикріплюється до поясу, яка дозволяє безпечно виконувати обертання, не боячись при цьому впасти. Страховку і виконання трюку забезпечує досвідчений тренер.

Наші професійні інструктори допоможуть розібратися у всіх тонкощах даного спорту, підстрахують і навчать долати невагомість.

Також батути користуються популярністю для проведення дитячих днів народження або корпоративних заходів.

Замовити стрибки

1 1 1 1 1
Ask a question