Дитячий день народження

Не знаєте як і де відсвяткувати дитячий день народження? Бажаєте влаштувати небанальне і незабутнє дитяче свято?

Той, хто відвідував наш клуб Гіперіон, знає, що це одне з тих місць, де трапляються чудеса. Наші чарівники освоїли абсолютно різні магічні знання: як підкорювати недоступні для звичайних людей стіни на скеледромі, прикрашати все навколо в кольорові фарби на пейнтболі, стрибати і літати на батуті, долаючи тяжіння. Якщо Ви на хвилину зупинитесь і подивитесь уважніше на скеледром, прикрашений квітами веселки, батути, які очікують сміливців, готових вчиться літати – мимоволі зловите себе на думці, що це і є ті рідкісні частинки чар в нашому світі. Навколо літає теплий і затишний дух сімейного свята.


Можливі програми

Свято на скеледромі

Час:
1.5 години
Віртість:
від 550 грн/чол ( мінімальне замовлення: 6 чол)

Дитячий день народження на скеледромі по програмі, яку розробляють наші інструктора зі скелелазіння. Включає в себе міні-квест, завдання на спритність, швидкість, скелелазіння та інші веселі активності. Проведіть день народження вашої дитини незвично і пізнавально!

Батуты

Час:
1 година
Вартість:
від 1500 грн (2 батути)

Стрибки на батуті завжди приносять дітям радість і море позитивних емоцій. Стрибаючи разом на двох батутах діти зможуть об’єднатися в команди і ще більше згуртуватися і подружитися. Отримуючи задоволення діти зможуть поліпшити витривалість полюбити спорт.

Дитячий пейнтбол

Час:
1 - 2 години
Вартість:
від 600 грн/чол (мінімальне замовлення: 6 чол)

Пейнтбол на дитячий день народження зробить свято незабутнім. Спеціально для дітей від 7 до 9 років у нас передбачені кулі 50 калібру, костюми маленького розміру, захисні маски і жилети. Ця активна розвага допоможе дітям згуртуватися в команди, розвинути стратегію і весело провести час.

Дитячий лазертаг

Час:
1 година і більше
Вартість:
від 350 грн/чол (мінімальне замовлення: 6 чол)

Замовивши лазертаг на дитячий день народження Ви подаруєте дитині незабутні емоції. В лазерні бої можуть грати діти від 5 років. Полегшене спорядження, відсутність маски і жилета робить дітей більш мобільними і швидкими. А неможливість отримати навіть синець розкриває всі їх таланти в бою.

Пейнтбол + Лазертаг

Час:
2 - 3 години
Вартість:
від 950 грн/чол (мінімальне замовлення: 6 чол)

Лазерний пейнтбол добре використовувати для розминки перед великим боєм. Перевіривши тактику на лазертаг арені, можна переходити до пейнтболу, де діти здійснять свій підступний план!

Скеледром + Батут

Час:
2.5 години
Вартість:
від 4800 грн за 6 чол

Програма включає в себе міні-квест, завдання на спритність і швидкість. А після цього діти зможуть повчитися літати на професійному акробатичному батуті, вивчаючи нові трюки і елементи.

Лазертаг + Скеледром

Час:
1.5 - 2 години
Вартість:
від 700 грн/чол (мінімальне замовлення: 6 чол)

Лазерні бої можна доповнити атракціонами на скеледромі.

Лазертаг + Батут

Час:
2 години
Вартість:
від 3600 грн за 6 чол

Після гри в лазертаг діти можуть пострибати на акробатичному батуті.

Пейнтбол + Лазертаг + Скеледром

Час:
2.5 - 3 години
Вартість:
від 1300 грн/чол (мінімальне замовлення: 6 чол)

Тактичні ігри в пенйтбол і лазертаг доповнені атракціонами на скеледромі, де інструктори допоможуть кожному підкорити вершину.

Лазертаг + Скеледром + Батут

Час:
2 години
Вартість:
від 5700 грн за 6 чол

Гра в в лазертаг по обраному сценарію доповнена атракціонами на скеледромі, а також стрибками на батуті.

Пейнтбол + Лазертаг + Скеледром + Батут

Час:
3 - 3,5 години
Вартість:
від 9300 грн за 6 чол

Цей пакет для дуже активних гостей нашого комплексу! Тут Ви можете відточити свій план на практиці в лазертаг, потім втілити його в життя граючи в пейнтбол, після чого позмагатися в скелелазінні і навчитися підкоряти невагомість на акробатичних батутах.