Дитячий день народження

Той, хто відвідував наш клуб Гіперіон, знає, що це одне з тих місць, де трапляються чудеса. Наші чарівники освоїли абсолютно різні магічні знання: як підкорювати недоступні для звичайних людей стіни на скеледромі, прикрашати все навколо в кольорові фарби на пейнтболі, стрибати і літати на батуті, долаючи тяжіння. Якщо Ви на хвилину зупинитесь і подивитесь уважніше на скеледром, прикрашений квітами веселки, батути, які очікують сміливців, готових вчиться літати - мимоволі зловите себе на думці, що це і є ті рідкісні частинки чар в нашому світі. Навколо літає теплий і затишний дух сімейного свята. Вірте в диво і пам'ятайте, що моменти щастя безцінні!

Для проведення дитячого свята ви можете вибрати різні спортивні і розважальні програми.

Можливі програми

 

Дитячий пейнтбол

Пейнтбол на дитячий день народження зробить свято незабутнім. Спеціально для дітей від 7 до 9 років у нас передбачені кулі 50 калібру, костюми маленького розміру, захисні маски і жилети. Ця активна розвага допоможе дітям згуртуватися в команди, розвинути стратегію і весело провести час.

Дитячий пейнтбол на день народження - фото
Час гри: 1-2 год в залежності від пакету

Замовити пейнтбол

Дитячий лазертаг

Замовивши лазертаг на дитячий день народження Ви подаруєте дитині незабутні емоції. В лазерні бої можуть грати діти від 5 років. Полегшене спорядження, відсутність маски і жилета робить дітей більш мобільними і швидкими. А неможливість отримати навіть синець розкриває всі їх таланти в бою.

Дитячий лазертаг на день народження - фото
Час гри: 1 год і більше

Замовити лазертаг

Дитячий скеледром

Повноцінна програма на скеледромі, яку розробляють наші інструктора зі скелелазіння. Включає в себе міні-квест, завдання на спритність, швидкість, скелелазіння та інші веселі активності. Проведіть день народження вашої дитини незвично і пізнавально!

Дитячий скеледром на день народження - фото
Час квесту: 1,5 год

Замовити скеледром

Батути

Стрибки на батуті завжди приносять дітям радість і море позитивних емоцій. Стрибаючи разом на двох батутах діти зможуть об'єднатися в команди і ще більше згуртуватися і подружитися. Отримуючи задоволення діти зможуть поліпшити витривалість полюбити спорт.

Дитячий батут - фото
Час: 1 год

Замовити батути

Пейнтбол + Лазертаг

Лазерний пейнтбол добре використовувати для розминки перед великим боєм. Перевіривши тактику на лазертаг арені, можна переходити до пейнтболу, де діти здійснять свій підступний план!

Час гри: 2 - 3 год

Скеледром + Батут

Програма включає в себе міні-квест, завдання на спритність і швидкість. А після цього діти зможуть повчитися літати на професійному акробатичному батуті, вивчаючи нові трюки і елементи.

Час: 2,5 год

Лазертаг + Скалодром

Лазерні бої можна доповнити атракціонами на скеледромі.

Час: 1,5 - 2 год

Лазертаг + Батут

Після гри в лазертаг діти можуть пострибати на акробатичному батуті

Час: 2 год

Пейнтбол + Лазертаг + Скеледром

Тактичні ігри в пенйтбол і лазертаг доповнені атракціонами на скеледромі, де інструктори допоможуть кожному підкорити вершину.

Час гри: 2,5 - 3 год

Лазертаг + Скеледром + Батут

Гра в в лазертаг по обраному сценарію доповнена атракционамі на скеледромі, а також стрибками на батуті.

Час: 2 год

Пейнтбол + Лазертаг + Скеледром + Батут

Цей пакет для дуже активних гостей нашого комплексу! Тут Ви можете відточити свій план на практиці в лазертаг, потім втілити його в життя граючи в пейнтбол, після чого позмагатися в скелелазінні і навчитися підкоряти невагомість на акробатичних батутах.

Пейнтбол на дитячий день народження - фотоЛазертаг на дитячий день народження - фотоСкеледром на дитячий день народження - фотоДитячий день народження на батуті - фото

Час: 3 - 3,5 год. В програму входить: 1 год гр в лазертаг, 1-1,5 год гри в пейнтбол, проходження трьох різних трасс на скеледромі, 1 год стрибків на двух батутах.

Замовити свято

Для проведення дитячого дня народження або іншого свята у нас можна додатково замовити аніматора або координатора або привести свого.

Аніматор на дитячий день народження - фото

Після активностей, для того щоб поповнити свої сили і обговорити всі свої досягнення, запрошуємо дітей та дорослих відвідати наше чудове кафе. Кухарі порадують Ваших дітей скасувати піцою, а Вас дорогі батьки, ароматною кавою.

Замовити свято

1 1 1 1 1
Ask a question