Лазертаг

Пропонуємо Вам провести лазерні бої на критому полі, загальною площею 600 м2. На території встановлені дерев'яні укриття, що дозволяють реалізувати найрізноманітніші сценарії гри. Кожному гравцеві видається електронна гвинтівка з дальністю пострілу до 300 метрів. З такою зброєю недосвідчені гравці можуть уникнути ближнього бою.

Майданчик для лазертагу - фото

Що таке лазертаг?

Лазертаг - спортивна командна гра в якій противника необхідно вразити променем лазера. В якості зброї використовується Тагер. Фактично, це той же пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. В лазерний бій можуть грати дорослі і діти.

Лазертаг для дітей - фотоЛазертаг для дорослих - фотоЛазерні бої для дорослих - фотоЛазертаг в приміщенні - фото

Різновиди

Залежно від місця гри існує два варіанти:

 • аренний лазертаг - гра проходить в приміщенні;
 • внеаренный - бій іде на відкритому повітрі.

Переваги

Лазертаг, як рухлива гра, має масу переваг, про які необхідно знати:

 • відсутність тілесних ушкоджень

В гвинтівках використані безпечні інфрачервоні промені, які при попаданні викликають легке відчуття вібрації. 

 • безпечно для дітей

Гвинтівка для лазертагу Falcon F1 - фотоТагер для лазертагу LTU Inspire - фотоНеможливість отримати пошкодження, робить лазертаг єдиною військовою грою, до якої допускаються діти від 5 років. Більш того, наша зброя для лазертагу важить настільки мало, що в дитячий лазертаг хлопці грають невтомно кілька годин поспіль. Ми використовуємо скорочену штурмову гвинтівку Falcon F1 від компанії Forpost, яка призначена спеціально для дітей і важить всього 900 гр. Тагер має ергономічну форму і зручно лягає в дитячі руки. Також ми використовуємо легкі і компактні Тагера для лазертаг Inspire від компанії LTU.

 • прості і легкі для розуміння правила
 • мінімальне екіпірування без маски
 • електронний контроль влучень для чесної гри

Бездротовий датчик ураження для лазертагу - фотоБездротовий датчик ураження для лазертагу – який кріпиться на голову, моментально зараховує потрапляння, дозволяючи уникнути непорозумінь серед гравців. Так як використовується один датчик, то від гравців не потрібен високий рівень підготовки, що також зручно для дітей. Попадання зараховується тільки в голову, що дозволяє початківцям довше залишатися невразливими.

 

 • доступна ціна

Вартість всього 300 грн з людини за годину гри.

У лазерному бою може бути декілька сценаріїв:

 1. Зустрічний бій (стінка на стінку).

Учасники діляться на дві команди. Завдання - знищення всіх гравців команди супротивника.

 1. Кращий гравець "Снайпер".

Перемагає гравець, який завдав найбільшу кількість вражаючих пострілів.

 1. Захоплення бази.

Гравці діляться на дві команди. Мета гри - захоплення бази противника, оборона і утримання її якумога довше. При попаданні противником в базу, вона переходить іншій команді і Вам необхідно її відвоювати.

 1. Облога.

Одна команда намагається захопити укріплений район, в якому знаходиться противник. Після успішного захоплення команди міняються місцями. Перемагає команда, яка довше змогла утримувати укріплення.

Лазертаг - це дійсно цікава і захоплююча гра, яка надовго забезпечить максимум розслаблення і заряд позитивних емоцій. Потрібно обов'язково спробувати себе в лазерному бою!

Наш сучасний лазертаг в Києві є чудовою можливістю урізноманітнити сімейний відпочинок і корпоративне дозвілля, зробити зустріч з друзями незабутньою і незвично відзначити дитячий день народження або будь-яке інше свято.

Замовити лазертаг

1 1 1 1 1
Ask a question