Пейнтбол

Представляємо Вашій увазі критий майданчик для гри в пейнтбол загальною площею 1050 м2. Це єдиний пейнтбольний майданчик в своєму роді з надувними укриттями. На відміну від основної маси пейнтбольних клубів, які займаються тільки тактичним пейнтболом, ми пропонуємо не тільки тактичний, а й спортивний пейнтбол в приміщенні. На нашому полі регулярно проводяться турніри під егідою Федерації пейнтболу України.

Майданчик для пейнтболу - фото

Наш  майданчик для пейнтболу:

  • освітлене приміщення 35 х 30 м для групових боїв за різними сценаріями;
  • штучне килимове покриття;
  • надувні фігури-перепони.

Спорядження для пейнтболу

Для безпечної гри ми використовуємо:

  • термальні маски з подвійним склом;
  • захисні жилети;
  • камуфльовані костюми будь-яких розмірів;
  • механічний маркер для пейнтболу Tippmann - для дорослих;
  • полегшений дитячий маркер Spyder OPUS A 50 Dimond Black - для дітей від 7 до 9 років.

Дорослий маркер для пейнтболу - фотоДитячий маркер для пентболу - фотоМаска для пейнтболу - фото

Безпеку глядачів забезпечують огороджувальні сітки, застережливі таблички і кваліфікований персонал клубу.

Пейнтбол - це активний командний спорт з елементами екстріму, в якому вам доведеться застосувати тактику і стратегію. Пейнтбол підходить для дорослих і дітей. Ми використовуємо пневматичні маркери, які стріляють яскравими кульками, наповненими кольоровою фарбою. Фарба нешкідлива для людини і легко змивається водою, а речі можна прати в пральній машині. Для гри ми використовуємо кулі 68 калібру для дорослих і 50 калібру для дітей до 9 років.

На початку гри дві команди знаходяться на базах, розташованих в різних кінцях поля. У них є два завдання:

  • захоплення прапора, що знаходиться в центрі поля, і установка його на базу противника;
  • знищення противника, вразивши при цьому максимальне число гравців суперника. Поразка зараховується, якщо на гравцеві або його спорядженні є пляма фарби, розміром більше копієчні монети. А також вихід за межу поля або видалення суддею за порушення правил.

Одна гра може складатися з 5-8 раундів, а при бажанні і більше. Час гри залежить від кількості куль, обраних замовником.

Граючи в пейнтбол, необхідно розуміти, що це контактний вид спорту, і якщо не дотримуватися правил безпеки, можна отримати декылька синців.

Основне правило під час гри - не знімати на полі маску. Навіть якщо Вам не потраплять в око, отримати кулькою по обличчю дуже-дуже боляче! Швидкість вильоту кульки з дула маркера становить 90 м / с, цього буде достатньо, щоб око почало моргати на потилиці :)

Наша ціна Вас приємно порадує. У неї включено все необхідне для гри: оренда майданчика, інструктаж, суддівство, заправка повітрям, камуфляжна форма, маркери, термальні маски, рукавички.

Втомився від офісу і телефонних дзвінків? Додай своїм буднях яскравих фарб! Приходь в пейнтбольний клуб Гіперіон і отримай максимальну дозу адреналіну. Ми працюємо без вихідних в будь-яку погоду і пору року!

Замовити пейнтбол

1 1 1 1 1