Скеледром

Представляємо Вашій увазі найбільший скелодром в Києві в Україні загальною площею понад 1600 м2. Стіна для скелелазіння висотою 12 м з різноманітними маршрутами і категоріями складності трас від 4а до 8б, які зможуть задовольнити як новачків так і професійних спортсменів.

Скеледром Гіперіон- фото

Замовити Майстер-клас

Скеледром розділений на кілька зон:

  • зона для лазіння з верхньою страховкою площею 1000 м2 і рівнем трас від 4а до 7б;
  • спортивний скеледром для лазіння з нижньою страховкою площею 200 м2 і рівнем трас від 6а до 8б;
  • дитячий скеледром висотою 8 м і рівнем трас від 4а до 6а;
  • великий боулдерінговий зал звисотою 4,8 м і площею 400 м2;

Боулдерінговый зал - фото

  • зона розминки з м'яким покриттям, шведською стінкою, турніками і TRX;

Зона розминки - фото

  • зона вісов з різноманітними зачепками, кампусборде, pegboard для тренування пальців і рук.
Кампусборд с зачіпками - фотоPegboard - фото

На скеледромі діє прокат, де можна взяти все необхідне спорядження: страхувальну систему, скельні туфлі, мішечок з магнезією і страхувальні пристрої.

У нас діє школа скелелазіння і проходять уроки скелелазіння для початківців, в яких може взяти участь будь-який бажаючий. Досвідчені інструктори проводять навчальні майстер класи, а також ведуть постійні секції скелелазіння для дітей і дорослих. Для занять на скеледромі не потрібна спеціальна підготовка. Займатися можуть як діти від 5 років, так і дорослі, так як вік не має особливого значення. Незважаючи на різну підготовку інструктор знайде індивідуальний підхід до кожного.

Для бажаючих навчитися самостійно страхувати на різних страхувальних пристроях (вісімка, стакан, грі-грі) і прив'язуватися є індивідуальні заняття з інструктором.

Також існують секції альпінізму і спелеології.

Наша ціна на скелелазіння вас приємно здивує. Вартість входу від 120 грн, при купівлі абонемента діє знижка.

При скеледромі працює магазин спорядження X-Zone, в якому Ви завжди знайдете все необхідне за найкращими цінами.

Скелелазіння - це не тільки фітнес і спорт. Для багатьох це просто спосіб життя, але це не особливо важливо. Важливим є те, що це зміцнює не тільки фізично, а й морально, допомагає психологічно думати в нестандартних життєвих ситуаціях.

Скелелазний клуб Гіперіон оснащений якісним обладнанням, яке гарантує повну безпеку і комфорт, як для початківців, так і для бувалих скелелазів. А багатий досвід наших співробітників допоможе вам подолати страх з  першої спроби. Приходьте, буде активно, весело, цікаво і захоплююче!

Замовити Майстер-клас

1 1 1 1 1
Ask a question