X-Park

Пропонуємо Вам зіграти у відкритий пейнтбол на вулиці. Наш майданчик для пейнтболу розташований в Києві на території парку Муромець (Парк Дружби Народів) в Х-Парку. Це прекрасна можливість провести день на природі, далеко від міської метушні, насолодитися відпочинком з сім'єю, друзями, відсвяткувати тематичний День народження або влаштувати незабутній корпоратив.

Відкритий пейнтбол на вулиці - фото

Пейнтбол є одним з найулюбленіших розваг для шанувальників активного дозвілля. Дійсно, ця динамічна, захоплююча, азартна і безпечна командна гра, дозволяє не тільки урізноманітнити звичний відпочинок, а й відчути себе справжнім солдатом, виплеснути негативні емоції, а також проявити лідерські якості.

Сучасний відкритий пейнтбольний майданчик в Х-Парку знаходиться в зеленій зоні між берегами Дніпра і Десни. Тут Вас порадують такі прості речі як свіже повітря і прекрасні пейзажі, яких так не вистачає в задушливому офісі.

X-Park - фотоВідкритий пейнтбол - фотоX-Park пейнтбол - фотоПейнтбол на вулиці - фото

Майданчик площею 1000 м2 розділений на дві частини - тактичне поле і зону відпочинку. Поле для гри представляє собою полігон, на території якого розташовані всілякі надувні фігури. Вони виступають в якості укриття і перешкод, роблячи гру ще більш цікавою. Над полем височить оглядовий майданчик і комфортабельні трибуни з навісом для глядачів. Завдяки їх наявності всі, хто не бере участі в пейнтбольній битві, можуть стати вболівальниками, підтримати будь-яку з команд, а також здійснити відеозйомку. Якщо мова йде про турнір, то на оглядовому майданчику розташовуються судді, отримуючи доступ до реального зображення з поля бою. 

Пейнтбол в Х-Парку – це:

  • доступна ціна;
  • бій для любителів, професіоналів і дитячий пейнтбол;
  • великі можливості для проведення нестандартних пікніків і свят, включаючи дитячий день народження.

Замовити гру

Зона барбекю

Також поруч з пейнтбольним полем розташована наша чудова зона барбекю. Це місце, де можна підготуватися до гри або ж розслабитися після неї. Гості зможуть покуштувати смачну їжу і відсвяткувати перемогу. Весь майданчик освітлюється, роблячи проведення часу приємним в будь-який час доби.

Зона BBQ - це двопорхова будівля. На другому поверсі розташован стаціонарний мангал и барбекю, також проведена вода (при необхідності можна помити ручки, овощі фрукти). В наявності є морозильна камера, музикальна колонка, проведено світло. Якщо ж Ваша компания “засидиться” допоздна і стане прохолодно, є тепліе пледы. Також в разі негоди по периметру бесідка укомплектована спеціальными пвх ролетами, які захистять Вас від дощу та вітру.

Зона барбекю - фотоЗона барбекю - фотоX-Park зона барбекю - фотоЗона BBQ - фото

Зона барбекю може вмістити в себе як компанію з 6 чоловік, так і цілий корпоративний захід до 100 чоловік. Наприклад, тут можна відсвяткувати дитячий День народження. Так як зона барбекю розташована поруч з пейнтбольним полем, поки діти грають, батьки можуть готувати частування і одночасно спостерігати за грою.

Замовити зону барбекю

1 1 1 1 1
Ask a question