Якщо ви завзятий любитель тренажерного залу, який потребує змін, або повний новачок, який бажає дізнатися, що до чого, – групові тренування можуть стати для вас чудовою мотивацією!

Групові заняття дадуть вам додатковий стимул, необхідний для того, щоб встати і почати активну діяльність, не забуваючи водночас про свої цілі в галузі здоров’я і фізичної підготовки.

Читайте далі список переваг, які дають тренування з друзями.

1. Фундамент

Якщо ви новачок і не хочете платити за послуги персонального тренера, то групові заняття – це чудовий спосіб вивчити основи і зробити правильну форму під керівництвом професіоналів без необхідності спустошувати свої кишені.

2. Мотивація

Якщо вам коли-небудь знадобиться підзарядка, заняття в групі стануть для вас найкращим джерелом мотивації. Наявність інших людей, що займаються поруч із вами, також може дати вам поштовх, необхідний для продовження руху – адже ніхто не любить відставати, чи не так? До того ж захоплива музика, швидкий темп рухів і інструктор зі, здавалося б, невичерпною енергією чудово сприяють мотивації.

3. Структура

Якщо ви займаєтеся спортом, наявність послідовного або добре структурованого плану є обов’язковою умовою для досягнення результатів. Поєднання групових щотижневих тренувань дасть вам структуровану основу, на якій ви зможете зміцнити сили, скинути вагу або привести тіло в тонус.

4. Відповідальність

Як і персональні тренування, групові тренування накладають на вас відповідальність за те, що ви прийдете на тренування і викладетеся на 100%. Почуття відповідальності, яке ви відчуваєте, не дасть вам змоги сидіти вдома і дивитися чергову серію “Гри престолів”.

5. Веселощі

Багато людей віддають перевагу груповим тренуванням перед персональними заняттями, тому що вони проходять у веселій і соціальній обстановці. Різноманітність вправ, які ви виконуєте, і стосунки між вашими товаришами по тренуванню роблять групові тренування значно веселішими за індивідуальні.

6. Підтримка

І ваш тренер, і ваші товариші по групі підтримують і допомагають вам протягом усього тренування. Ця група підтримки може стати саме тим, що вам потрібно, щоб пройти через тренування, просунути себе трохи далі й досягти своїх цілей у сфері здоров’я та фітнесу.

7. Спілкування

Групові тренування – це чудовий спосіб поспілкуватися і зустріти однодумців, які поділяють ваші цінності. Ви будете сміятися, потіти, отримувати ендорфіни і, якщо тренування буде шалено важким, то розділятимете страждання одне одного.

Наші групові тренування в секції зі скелелазіння поєднують у собі всі перераховані вище пункти. Приходьте, і ви ніколи про це не пошкодуєте!

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев