Навіть до Covid-19 і блокувань, що послідували за ним, знайти ідеальний захід для тімбілдингу для будь-якої команди завжди було непросто. Зараз це ще складніше, з огляду на те, що загальне трепетне ставлення до збору груп із незнайомими людьми в незнайомому місці робить збір на тімбілдінг лякаючим і відштовхуючим.

Якщо ви повернулися на робоче місце, то, імовірно, почуваєтеся в безпеці серед колег, якщо ви ще не повернулися до офісу, то, імовірно, вам не терпиться побачити своїх колег особисто, а не лише на екрані з відео та звуком, який постійно переривається.

Проте багато компаній відчувають зростаючу роз’єднаність, і багато хто ламає голову над тим, як безпечно і практично організувати тімбілдінг, який міг би виправити ситуацію.

Знайти відповідний захід для тімбілдингу для вашого бізнесу може бути непросто, але ми в Гіперіоні можемо зробити це для вас неймовірно легко. Відповідь проста – приходьте до нас на пейнтбол.

Пейнтбол чудово підходить для розвитку численних переданих навичок, які вкрай важливі практично на кожному робочому місці. Він покращує стосунки між співробітниками і допомагає підтримувати і підвищувати моральний дух і продуктивність.

Ось лише кілька найкращих причин, чому пейнтбол дійсно є фантастичним варіантом для корпоративних свят, і як він може допомогти створити на робочому місці нестримні команди.

Лідерство

Пейнтбол чудово підходить для розвитку, демонстрації та виявлення сильних лідерських якостей.

Є ті, хто веде свою команду до перемоги, і ті, хто слідує за ними. Сильне лідерство проявляється в тому, що вони прислухаються до товаришів по команді, а також переконуються, що їх теж слухають, вони мотивують і надихають інших членів своєї команди. Вони також розуміють сильні та слабкі сторони своїх товаришів по команді, де їх можна використати якнайкраще, і вміють знаходити оптимальний шлях для досягнення командою поставленої мети.

Усі ці навички можна перейняти, і ви побачите, як на ваших очах на пейнтбольному полі створюються лідери, ці навички можна перенести і в офіс.

Зняття стресу

Стрес може бути неймовірно негативною і руйнівною силою в робочому просторі. Кожна людина в якийсь момент відчуває стрес, хтось обрушується на інших, а хтось інтровертує цей стрес, що легко може бути витлумачено як похмурість або мовчазність. Він може бути результатом зовнішніх проблем, як-от проблеми вдома або в соціальному житті, а також результатом тиску або змін на робочому місці. Якою б не була першопричина, пейнтбол гарантовано зніме стрес.

Пейнтбол є чудовим засобом для зняття стресу, тому що це і розвага, і фізична активність. Тому, граючи в пейнтбол, ви виробляєте ендорфіни (чудовий засіб для зняття стресу), які виділяються у вашому організмі, доки ви добре проводите час і забуваєте про те, що вас напружувало передусім.

Командоутворення за допомогою гри в пейнтбол – це також чудовий привід вибратися з офісу і повеселитися. Ви можете забути про, здавалося б, нескінченний список справ. Коли ви повернетеся в офіс, ви побачите, що зниження рівня стресу призведе до підвищення продуктивності. Усі будуть більш мотивовані на роботі.

Вирішення проблем

Пейнтбол – це стратегічна і тактична гра. У вас має бути добре продумана стратегія, і ви завжди маєте бути готові думати на два кроки попереду своїх супротивників, щоб визначити найкращий курс дій для перемоги вас і вашої команди. Це, знову ж таки, навичка, яку можна повністю перенести.

Це поліпшить навички розв’язання проблем на робочому місці, оскільки вам постійно доведеться розв’язувати питання і проблеми в міру їх виникнення. Від вас вимагатиметься нестандартне мислення для подолання перешкод і визначення найкращого способу досягнення мети за допомогою непереможної стратегії.

Спілкування

Спілкування – це одна з основних навичок, необхідних на робочому місці, і все ж її часто не беруть до уваги.

Щоб досягти успіху на пейнтбольному полі, ви маєте вміти спілкуватися з іншими членами вашої команди, а вони мають спілкуватися з вами. У пейнтболі дуже важливо заохочувати спілкування між членами команди, щоб домінувати в грі. Чітке спілкування є ключовим моментом, тому уважно слухайте своїх товаришів по команді, якщо вони починають розробляти стратегію і план.

Під час гри діліться своїми ідеями, повідомляючи товаришам по команді, який наступний хід ви плануєте зробити, просіть їх сховатися, якщо вам це потрібно, говоріть їм, у кого ви влучили тощо.

Пейнтбол особливо добре підходить для спілкування, тому що він спонукає гравців брати активну участь у цьому для досягнення своїх цілей. Швидко стає зрозуміло, що без чіткого і послідовного спілкування команда не зможе перемогти, а окремі гравці не впораються зі своїми завданнями, тому спілкування йде на користь усім.

Командна робота

Командна робота є невід’ємною частиною будь-якої гри в пейнтбол, а також ключем до процвітання в бізнесі. Пейнтбол спонукає союзників працювати

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев