Что одеть на пейнтбол

Зміст:

Часто говорять про те, яке спорядження слід придбати, але не менш важливо поговорити, що ви носите. Новачки у нас у клубі часто запитують себе: що одягнути на пейнтбол? Якщо серйозно ставитися до пейнтболу як хобі, то одяг рекомендується купити, а не використовувати прокатний.

Слід враховувати особливості пейнтболу та погоду, в яку збираєтесь грати. Влітку, восени та взимку може бути різний пейнтбольний одяг, що захищає від снігу, сонця, дощу. Емпіричне правило: завжди одягайтеся шарами, які можна регулювати відповідно до погоди. Зрештою, пам’ятайте, на пейнтболі у вас стрілятимуть, і основне завдання – це прикрити та захистити шкіру.

Головний убір

Наявність бандани може бути причиною того, запітніє ваша маска чи ні. Хороша бандана на голові вбере весь піт, запобігши запотіванню маски. Пов’язки на голову бувають різних дизайнів, це вже справа смаку.

Захист

Якщо у вас лише один елемент захисту, це має бути хороша пара наколінників. Інші предмети, такі як налокітники, рукавички, захист грудей є хорошими доповненнями, але наколінники дійсно можуть запобігти серйозним травмам.

Налокітники допомагають відбивати удари від передпліч, а накладки захищають руки, якщо любите ковзати.

Збираючись купити пару рукавичок, переконайтеся, що отримуєте пару, яка забезпечує деякий захист, але не надто товсті та м’які, щоб поставити під загрозу вашу здатність захоплювати та контролювати пейнтбольний маркер та спусковий гачок.

Джерсі

Залежно від місця, де граєте вас можуть вражати не тільки пейнтбольні кулі, але і шипи, гілки, камені. Тому, очевидно, топи з короткими рукавами ніколи не будуть добрим варіантом. Бажано вибирати одяг із довгим рукавом. Ідеально підійде джерсі (реглан). Колір не має великого значення, але якщо хочете виглядати більш замасковано, використовуйте забарвлення камуфляжу.

Штани

Штани для пейнтболу забезпечені еластичними вставками на колінах для максимальної рухливості. Останнім часом спостерігається тенденція до використання легких пейнтбольних штанів, а не їх версій із надщільною підкладкою, яку ми бачили в минулому.

Взуття

Вибір найбільш відповідного взуття для пейнтболу дійсно залежить від стилю та місця гри. Якщо граєте в лісі, краще використовувати щось на кшталт прогулянкових черевиків, які забезпечують зчеплення з різними типами поверхні та гідну підтримку кісточки. Граючи на траві або в полі, знадобиться щось легше з шипами, наприклад, футбольні бутси. Важливо пам’ятати, що взуття має бути закрите і не слизьке.

Прикраси

Пейнтбол дуже динамічний вид спорту, наповнений адреналіном та пригодами. Рекомендується не одягати прикраси чи цінності на полі бою, оскільки існує високий ризик втрати ваших речей або навіть травм. Ви ж не хочете, щоб вашій грі заважала турбота про свої цінності.

Одягайтеся зручно та комфортно. Адже головне, отримати насолоду від гри в пейнтбол!

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев