Оборудование для пейнтбола

Зміст:

У тому, що пейнтбол дуже крутий вид спорту немає жодних сумнівів. Де ще можна вистрілити своєму найкращому другу в зад і залишитися безкарним?

Однак пейнтбол – це не тільки розваги та ігри, тут кулі летять зі швидкістю близько 90 м/с, тому необхідно вдягнути захисне спорядження. Бажаєте знати, яке обладнання вам потрібне для пейнтболу?

Спробуємо скласти список того, що потрібно для гри у пейнтбол.

Маска

Більшість новачків вважає, що пейнтбольний маркер – це найголовніше. Усі хочуть найбільшу та круту гармату. Однак, зачекайте витрачати ваш бюджет. Маска матиме набагато більший вплив на ваш досвід, ніж маркер.

Маска для пейнтболу існує для захисту обличчя. Пейнтбольні кулі, що летять, при попаданні в тіло можуть залишити невеликі синці, але прямий постріл в око може засліпити вас. Тому пейнтбольна маска це №1 у списку. Переконайтеся, що маска сертифікована для пейнтболу, а потім використовуйте її, оскільки від неї залежить ваш зір.

Маркер

Маркер для пейнтболу є основою гри. Без маркера чи пейнтбольної рушниці у грі не було б сенсу. Ви могли б кидати мішки з квасолею у своїх приятелів, але це було б не так весело. Так де взяти пістолет?

Якщо ви прямуєте до пейнтбольного клубу, ви зазвичай можете орендувати пейнтбольну рушницю, коли будете там. Але якщо вам дійсно подобається цей вид спорту, варто подумати про покупку власного пейнтбольного маркера. Є багато моделей на вибір, і скільки ви витратите, залежатиме від того, скільки ви хочете грати.

Спорядження для пейнтболу

Фідер

Пейнтбольні кулі повинні потрапити в патронник вашої рушниці, перш ніж ви зможете стріляти ними, і найкращий спосіб зробити це використовувати фідер. Фідер для пейнтболу – це невеликий контейнер, який кріпиться до вашого маркера і подає до нього кулі з фарбою.

Балон із повітрям

Для виштовхування пейнтбольної кулі використовується стиснений газ – зазвичай це стиснене повітря, або стиснутий вуглекислий газ (CO2). Для маркера потрібен один із двох типів балонів зі стисненим повітрям. Маленькі 12-грамові балони, які також використовуються у пневматичних пістолетах або балони більшого розміру, які накручуються на маркер. Великий балон із CO2 або стисненим повітрям дозволить вистрілити сотнями куль із фарбою.

Пейнтбольні кулі

Для стрільби з пейнтбольної зброї використовуються пейнтбольні кулі. Ці сферичні контейнери із фарбою завантажуються в маркер, а потім вистрілюються внаслідок розширення стиснутого газу. Існує безліч різних марок і кольорів, і дорожчі кулі зазвичай кращої якості. Однак для новачків усі вони працюють приблизно однаково, якщо вони не надто старі. Тому оберіть ті, що подобаються, та використовуйте їх. Не забудьте взяти із собою достатньо, щоб протриматися стільки, скільки ви хочете грати.

Захисне спорядження

Додаткові засоби захисту, такі як наколінники та налокітники, можуть допомогти вам, якщо плануєте стрибати та перекочуватися. Але не обов’язково одягати повний бронежилет, якщо ви не плануєте справити враження спецпризначенця.

Крім удару, який може спричинити кілька синців, пейнтбол досить безпечний. Ми б порадили одягати рукавички, щоб захистити руки під час ковзання.

Технічно, єдиний необхідний захист – це маска, яка захищає очі. Але ви будете раді й іншому захисту, якщо отримаєте потрапляння з близької відстані.

Одяг для пейнтболу

Очевидно, не слід одягати свій недільний костюм на пейнтбольний матч. Будьте готові забруднитись. Якщо дійсно добре вмієте пригинатись, а ваші друзі погано стріляють, ви можете уникнути попадання, але чекайте, що час від часу потрапите у бруд.

Якщо після гри ви виглядаєте чисто та охайно, ви все робили неправильно 🙂

Рекомендуємо одягати футболки з довгим рукавом і штани. Залежно від місця гри, вибирайте кольори, які допоможуть вам сховатись.

Не забудьте взяти з собою змінний одяг, щоб одягнути його після гри, якщо ви не хочете, щоб ваша машина була такою ж красивою як ваша форма.

Вода та закуски

Під час гри витрачається багато енергії, тому вам знадобляться легкі закуски. Рекомендуємо вуглеводні батончики, фрукти та горіхи.

Щоб уникнути зневоднення, візьміть із собою багато води. Ви можете замінити її спортивним напоєм чи ізотоніком. Але в цьому немає потреби, якщо ви не плануєте грати понад годину поспіль. Звичайна вода – найкращий енергетичний напій.

Викрутка та шестигранний ключ

Більшість простих проблем з пейнтбольним маркером можна вирішити за допомогою хрестоподібної викрутки та шестигранних ключів відповідного розміру. Можливо, вони вам не завжди знадобляться, але краще їх мати з собою на випадок, якщо щось піде не так. Таким чином, ви зможете швидко виправити проблему та продовжити бій.

Додаткові ущільнювальні кільця (O-Ring)

Ущільнювальні кільця використовуються для підтримки тиску всередині повітряного резервуара і маркера. Згодом вони зношуються і можуть вийти з ладу будь-якої миті без особливого попередження. Рекомендується тримати кілька таких під рукою, щоб у разі потреби їх можна було замінити.

Кільця легко замінити, тому немає жодних причин, з яких вихід з ладу кільця ущільнювача повинен зіпсувати вашу гру. Ми рекомендуємо запитати як замінити ці кільця, купуючи обладнання, щоб ви точно знали, що робити, коли прийде час.

Ущільнювальне кільце для пейнтбольного маркера

Висновки

Майте на увазі, пейнтбол сильно затягує. Це весело, складно і це чудовий спосіб зняти стрес та класно провести день. Також це відмінна та відносно безпечна вправа, якщо ви носите маску.

Під час гри ви обов’язково отримаєте подряпини та синці, але це все частина досвіду.

Завжди пам’ятайте головне правило – отримуйте задоволення від гри.

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев