Батути – це так весело, особливо коли на них можна показувати чудові трюки!

Ви вже пробували виконувати трюки на батуті? Ще ні? Тоді цей посібник допоможе вам. Тут ви знайдете список із 9 простих трюків для дорослих і дітей!

Що таке трюки на батуті і як їх робити?

Трюки на батуті зазвичай відносяться до навичок сальто під час стрибків на батуті, які покращують ваше усвідомлення тіла і впевненість у собі. Але є кілька простих базових трюків для початківців, які здатен виконати кожен.

9 простих трюків на батуті для початківців.

Tuck Jump

Tuck Jump або стрибок з угрупованням у повітрі – це один з видів вертикальних стрибків, під час якого коліна підтягуються до грудей стрибуна, тоді як він підстрибує в повітря. Тіло стрибуна згинається, створюючи враження, що він присідає на землю.

Pike Jump

Pike Jump дає змогу підстрибнути в повітря і випрямити ноги паралельно землі, одночасно складаючи тулуб над нижньою частиною тіла.

Straddle Jump

Straddle Jump або розножка – це стрибок із розведенням ніг у сторони.

Half/Full Twist

Half/Full Twist або розворот – це стрибок із поворотом на 180 або 360 градусів. Під час стрибка після відштовхування від батута ви робите половину розвороту або повний розворот навколо своєї осі.

Seat Drop

Seat Drop або стрибок у сід – це вид стрибка, під час якого ви приземляєтеся на батутний мат на попу. Цей трюк на батуті вимагає, щоб ви підстрибнули прямо вгору і приземлилися сидячи на тому ж місці, звідки ви стрибнули, випрямивши ноги у вихідне положення стоячи.

Knee Drop

Knee Drop або стрибок на карачки – стрибніть, опустіться на коліна, підстрибніть, стоячи на колінах, і переходьте до звичайних стрибків. Ви стрибаєте на висоту трохи нижче за середню, потім згинаєте ноги до попи. Приземляєтеся на коліна паралельно батуту і знову підстрибуєте з приземленням на прямі ноги.

Doggy Drop

Doggy Drop або собачий випад дуже схожий на випад з колін, але замість того, щоб приземлятися тільки на коліна, ви приземляєтеся на руки і коліна одночасно. Приземлення відбувається в унікальній позі собаки, звідси і назва “собачий випад”.

Front Drop

Front Drop також відомий як падіння на живіт. Це базовий трюк на батуті, в якому ви стрибаєте з вертикального положення і приземляєтеся горизонтально на живіт і руки в місці свого підстрибування. Перед приземленням ви витягаєте руки і ноги якомога пряміше.

Back Drop

Back Drop або стрибок на спину – це споріднена версія Front Drop. Щоб зробити backdrop, ви стрибаєте у вертикальному положенні і приземляєтеся на спину. Не забувайте тримати руки піднятими вгору під час стрибка. Перебуваючи в повітрі, тримайте тіло прямо, ноги мають бути трохи вище голови.

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев