Лазертаг може бути дуже захоплюючою розвагою, і все ж багато людей, особливо дорослі, спочатку чинять опір цьому. Страх перед невідомим має бути однією з причин, але це досить крутий та цікавий досвід. Пропонуємо почитати короткий посібник для тих, хто збирається грати в лазертаг.

Що вдягнути для гри в лазертаг

 • Носіть одяг темних кольорів. Світлі кольори виділятимуть вас і перетворять на легку мішень.
  Носіть зручне взуття. Це означає ніяких сандалій і вже точно ніяких підборів! Найкраще взути кросівки, хоча чоботи теж підійдуть, особливо якщо вони темного кольору.
 • Одягайтеся шарами. Арена лазертагу може бути холодною спочатку, але вона стає дуже гарячою, коли ви починаєте бігати навколо.
 • Візьміть воду. Ви будете сильно пітніти, і останнє, що вам потрібно, – це впасти або відчути себе погано в середині гри. Випийте води перед грою і візьміть із собою пляшку води, якщо вона у вас є.

Стратегія гри в лазертаг: поради щодо захисту

 • Швидко вивчіть схему майданчика. Це допоможе дізнатися місця, які забезпечують хорошу точку огляду, але водночас дають вам можливість сховатися. Однак безпека може бути нудною. Тому, якщо протягом 30 секунд ви нікого не бачите, рухайтеся!
 • Верхні рівні хороші для стрільби по жертвах, які нічого не підозрюють. Але через деякий час це може набриднути. Однак це хороший спосіб перевести дух на хвилину.
 • Ходіть як краб, тобто боком. Це забезпечить вам найбільший захист. Не забувайте рухатися. Просто стояти на одному місці і дивитися по сторонах – вірний спосіб бути поміченим більш досвідченими гравцями.
 • Якщо ви бачите, що хтось прицілюється, а ви не можете ухилитися, постарайтеся повернутися боком. У них менше шансів потрапити у ваші сенсори, якщо ви не стоїте до них обличчям.

Стріляй, щоб перемогти: поради щодо нападу

 • Швидкий постріл у загальному напрямку чиїхось датчиків кращий, ніж час, витрачений на те, щоб ідеально прицілитися.
 • Спробуйте тримати і стріляти з лазерного пістолета так, як стріляють із кулемета в кіно: поверніться боком, так щоб ваше обличчя було повернене до лівого чи правого плеча, і цільтеся в цьому напрямку. Це дасть вам змогу відчути себе як у бойовику. Крім того, це робить вас менш помітною мішенню і дає змогу краще прицілитися. Це безпрограшний варіант.

Зрештою розважайтеся! Звісно, ви можете набрати тонни очок, просто затиснувшись у кутку або переслідуючи маленьких дітей, але значно більше задоволення ви отримаєте, якщо підстрелите гіднішого супротивника (наприклад, кращого бомбардира минулої гри) або надокучливого колегу. Адже важливо не скільки ви набрали очок, а як провели час!

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев