Как провести тимбилдинг

Мрія будь-якого успішного керівника – мати дружний колектив, яким можна пишатися і з яким легко досягати спільної мети. Однак, щоб зібрати таку команду, доведеться витратити чимало сил і часу. Сформувати згуртований колектив допоможе тімбілдінг. За допомогою грамотно спланованих і проведених заходів можна не тільки здружити співробітників однієї фірми, а й помітно підвищити ефективність роботи кожного з них.

Наш клуб Гіперіон із задоволенням організує ваш корпоратив або тімбілдінг, будь це 6 або навіть 200 чоловік. Різні сценарії і локації дозволяють активно і цікаво провести час незалежно від віку та професії працівників. Проводячи заходи з 2006 року, з ким ми тільки не співпрацювали: банківські працівники, збирачі меблів, урологи, поштові служби, магазини та ресторани. А пожежники, стоматологи і IT-шники – взагалі наші постійні відвідувачі.

Цілі корпоративних спортивних заходів

Фахівцями розроблена величезна кількість сценаріїв у вигляді психологічного розвантаження і змагань, спрямованих на командоутворення. Найефективнішим серед них вважається корпоративний спортивний захід. Його можна організувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, в залежності від сезону або погоди. Спортивний тімбілдінг відмінно підійде для:

 • підняття командного духу;
 • навчання професійної взаємодії;
 • визначення у співробітників лідерських якостей;
 • психологічного розвантаження;
 • підняття рівня комунікативних навичок в команді;
 • вирішення конфліктних ситуацій;
 • введення в колектив нових співробітників;
 • мотивації співробітників рівнятися на лідерів;
 • зменшення плинності кадрів.

Здоровий і фізично активний колектив гідно оцінить заходи, організовані в спортивному залі. Вони дозволять відволіктися від офісних стін і навчать співробітників спільно долати будь-які труднощі. За допомогою спортивних заходів легко підняти бойовий дух, зарядитися позитивом і енергією перед початком трудових буднів.

Варіантів повеселитися дружною компанією ціла маса – як в приміщенні, так і на вулиці. З квітня по жовтень відкрита локація в X-Park. Безтурботний настрій поглине всю команду з головою і дозволить забути про проблеми і дедлайни хоча б на час. Активний тімбілдінг – відмінна можливість поборотися з пасивністю і влитися в робочий колектив.

Найцікавіші сценарії

Щоб організувати спортивний корпоратив, сьогодні не потрібно купувати необхідний інвентар або турбуватися про харчування співробітників під час змагань. Готові сценарії, запропоновані центром активного відпочинку, дозволять уникнути вирішення подібних питань. Для організації корпоративного заходу досить набрати номер телефону, і вказати кількість гостей. Далі почнеться робота фахівців Гіперіона, які запропонують кілька варіантів для вибору.

Корпоративний пейнтбол

Відмінний варіант, щоб зняти в колективі психологічну напругу і згуртувати співробітників однієї компанії. Даний вид спорту допоможе навчитися приймати правильні рішення за секунди і проявити лідерські якості на ділі.

Корпоративний лазертаг

Цікава і нова гра, створена на основі передових технологій. Вона відмінно підійде для будь-якого колективу, незалежно від віку і фізичної підготовки співробітників. Співробітники центру активного відпочинку організують гру за спеціальним сценарієм і допоможуть провести захоплюючий спортивний турнір між співробітниками різних відділів. Що може бути крутіше змагання бухгалтерії з IT-фахівцями? Цей день напевно увійде в історію вашої фірми!

Тімбілдінг на скеледромі

Захоплюючі змагання, під час яких всім учасникам необхідно пройти різні траси. Сценарій передбачає смугу перешкод, завдання на кмітливість і лазіння з мотузкою. Всі випробування розраховані на учасників з нульовим або початковим рівнем фізичної підготовки. Кожну команду буде курирувати персональний інструктор, який супроводжує колектив протягом всієї гри. Завдяки зміні активностей програми розкриється кожен співробітник. Як підсумок може бути підведення результатів та нагородження переможців за номінаціями.

Тімбілдінг на батуті

Нове рішення для організації корпоративного відпочинку, яке повністю змінює колектив. Вся команда зануриться під час заходу в спортивну атмосферу і поміняє звичні ролі. Приготуйтеся разом пройти непрості випробування і побачити, як змінюються ваші колеги. Хто насправді безперечний лідер в колективі і легко приймає вірні рішення, впевнено крокуючи до поставленої мети до кінця?

Комплексні програми

Також є комплексні програми, які дозволяють поєднувати різні активності. Це зручно, коли необхідно провести тімбілдінг для великої компанії: в один момент часу різні групи співробітників будуть задіяні на різних локаціях, а не просто чекати, коли до них дійде черга. Також варіант підходить і тоді, коли запланований корпоратив для маленького колективу. В такому випадку активності варто чергувати один за одним.

Додатково можна замовити послугу координатора: він, не втрачаючи часу, розподілить всіх співробітників на групи / команди, і буде курирувати весь процес, направляючи людей по потрібним локаціям і підказуючи що де знаходиться.

Яку б програму ви не обрали, обов’язково повідомте співробітникам, що потрібно взяти з собою зручну форму і змінне спортивне взуття.

Чим корисний спортивний тімбілдінг

Корпоративний захід, проведений в спортивному залі або на відкритому спортивному майданчику, забезпечить:

 • згуртованість колективу,
 • зміцнення авторитету начальства,
 • продуктивність команди,
 • розвиток мотивації.

Що вам варто ще знати про клуб Гіперіон

Розповімо ще пару моментів, які ми продумали для вашої зручності.

 • Гардероб для верхнього одягу
 • Роздягальні з індивідуальними шафами
 • Камера зберігання
 • Душ з гарячою водою
 • Оплата готівкою / картою / безготівково
 • Кафе на території (Поділ) – піца, круасани, натуральна кава, салати та гарячі страви. Кафе знаходиться на балконі третього поверху, з якого відкривається вид на все локації.
 • Зона барбекю (X-Park) з просторою альтанкою, звідки зручно спостерігати за активностями.
 • Безкоштовна парковка – для вас завжди будуть місця
 • М’які зони відпочинку на локаціях
 • Аптечка
 • Wi-Fi без пароля
 • На території є спортивний магазин
 • У вартість включено все, що буде необхідно для активностей: інструктаж, оренда інвентарю, спорядження, форми, страховок і т.п.

Чек-лист для успішної організації активного відпочинку співробітникам:

 1. Визначити бюджет і цілі проведення тімбілдінга.
 2. Виділити час проведення заходу, бажано вибирати робочі години (співробітники такий крок точно оцінять!).
 3. Заручитися підтримкою професіоналів Гіперіона.
 4. Забезпечити трансфер для співробітників.
 5. Зацікавити колектив цікавим сценарієм, а не нудними лекціями.
 6. Передбачити обід – після активностей перекусити погодяться всі співробітники, включаючи тих, хто на дієті.
 7. Поставити перед командою задачу, що дозволяє кожному учаснику на ділі продемонструвати всі свої здібності.
 8. Організувати зворотний зв’язок (анонімно опитати, що кожен думає про корпоративний захід). Ця інформація допоможе зрозуміти, що було зроблено правильно і над чим ще варто попрацювати.

Оценить статью Рейтинг: 5,00
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев