Как выбрать маску для пейнтбола

Якщо ви новачок у грі в пейнтбол, то, найімовірніше, спочатку ви вирішите купити пейнтбольний маркер. Однак, незважаючи на цю думку, насамперед ми рекомендуємо купувати пейнтбольну маску. Це найважливіша частина екіпіровки гравця в пейнтбол. Зрештою, ви завжди можете вийти на пейнтбольне поле без маркера, але ніколи без маски!

Якщо ви купите дешевий маркер для пейнтболу, то, найімовірніше, він працюватиме ненабагато краще, ніж орендований, який ви використовували раніше. А ось наявність власної маски для пейнтболу одразу ж дасть вам перевагу перед іншими гравцями. Вони все ще носять орендовані, які постійно парять і запотівають.

На зорі пейнтболу гравці використовували лижні маски, однак це небезпечно. Лижна маска може не витримати потрапляння пейнтбольної кулі з близької відстані і лопнути. Наразі всі пейнтбольні маски мають пройти сертифікацію ASTM і CE.

Зараз існує величезна різноманітність масок з різними лінзами, покриттям і посадкою, що на перший погляд може трохи приголомшити. У цій статті постараємося розповісти вам, як вибрати пейнтбольну маску, і відповісти на найчастіші запитання.

Лінзи

Лінзи виготовлені з полікарбонату, який забезпечує міцність і запобігає руйнуванню. Матеріал лінз стійкий до подряпин і зазвичай покритий покриттям антивідблиску. Лінза надійно кріпиться до оправи, захищаючи очі від ударів пейнтбольної кульки і бризок фарби.

Типи лінз

  • одинарні
  • подвійні (термолінзи).

Одинарні лінзи являють собою цільну лінзу з покриттям проти запотівання. Ця лінза дешевша, простіша в обслуговуванні, схильна до запотівання.

Термальні лінзи оснащені подвійним склом, яке склеєне разом за допомогою клею і піни. Це допомагає регулювати температуру, тим самим зменшуючи запотівання. Для очищення зовнішньої лінзи необхідно використовувати вологу тканину, а для внутрішньої частини тканину з мікрофібри.

Порада: ніколи не занурюйте маску під воду, пінопластовий бар’єр між лінзами є абсорбуючим, тож, якщо між стеклами лінз потрапить вода, ваші лінзи стануть марними.

Оправа

Лінза в пейнтбольній масці знаходиться в оправі. Є моделі з фіксованою лінзою або системою швидкого зняття лінзи. Швидке зняття ідеально підходить для догляду за маскою та її очищення, однак це, як правило, збільшує вартість. Піна на оправі важлива для захисту, комфорту і, знову ж таки, запобігання запотіванню. Важливо, щоб піна утворювала ущільнення, що запобігає запітнінню маски теплим повітрям, що видихається. Дешеві маски, як правило, мають більш жорстку піну, тоді як дорожчі високоякісні моделі мають товсту двошарову піну. Ця двошарова піна м’якше прилягає до обличчя і допомагає вбирати піт.

Захист

Маска захищає ваше обличчя і рівень захисту варіюється в різних моделях, тому краще враховувати свій стиль і рівень гри. Маски для початківців зазвичай забезпечують повне покриття вздовж чола, лінії щелепи та секції вух, однак це досягається за рахунок додаткової ваги. Вони часто виготовляються з напівжорсткого пластику, який забезпечує максимальний захист від ударів, але дуже негнучкий.

Більш досвідчені гравці використовують маски високого класу, які більш обтічні та сидять ближче до обличчя. Вони зроблені з більш м’якого піддатливого матеріалу, що робить їх більш зручними, але при цьому забезпечують достатній рівень захисту.

Ремінь

Усі лямки пейнтбольних масок еластичні і щільно прилягають до голови. Маски вищого класу часто мають зубчастий затиск, щоб утримувати ваше регулювання на місці. Якщо на масці немає зубчастого затискача, вам доведеться її повторно регулювати протягом дня.

Стиль

У наші дні така кількість масок, що мають класний вигляд, що вас можна було б пробачити за вибір, ґрунтуючись на тому, наскільки стильний вона має вигляд. Але це буде великою помилкою. Рішення про те, яку маску ви купуєте, має ґрунтуватися насамперед на тому, як вона вам підходить, і тільки потім, як вона. Оскільки не буває двох однакових облич, рекомендуємо перед покупкою приміряти різні маски, щоб забезпечити зручну посадку з відповідним захистом.

Основні найважливіші області, які слід перевірити на відповідність: очі, вуха і голова. Це гарантує, що всі життєво важливі області будуть захищені. Переконайтеся, що ремінець вашої маски спрямований вгору під кутом, а не проходить прямо через потилицю, це допоможе правильно підібрати форму.

Ось 7 порад, які допоможуть вам правильно вибрати маску для пейнтболу:

  1. Дешевше не означає краще. Можливо, ви захочете купити найдешевшу пейнтбольну маску на ринку. Однак це не те, на чому варто економити. Недорогі маски з меншою ймовірністю матимуть можливість міняти лінзи або ремонтувати, якщо щось зламається.
  2. Приміряйте, перш ніж купити. Можливо, ви знайдете вигіднішу ціну в інтернеті, але вам дійсно варто приміряти маску, перш ніж купувати її. На ринку так багато різних стилів, що вам потрібен той, який буде зручний, але водночас забезпечить вам усю необхідну безпеку на полі.
  3. Перевірте вентиляцію. Незважаючи на те, що маска закриває ваші очі, рот і вуха, ви все одно повинні мати можливість добре дихати. Вентиляція також запобігатиме запотіванню маски та збереже чистоту лінз. Майте на увазі, що незважаючи на те, що маска має добре пропускати повітря, вона все ж таки має захищати від потрапляння фарби.
  4. Дайте собі простір усередині. Не всі маски мають однакову посадку навколо очей: у деяких більше місця між очима і лінзами, а в інших лінзи прилягають прямо до очей. Якщо ви носите окуляри, особливо важливо стежити за тим, щоб пейнтбольна маска враховувала необхідний вам простір, не будучи ні занадто тугою, ні занадто вільною.
  5. Різний рівень захисту. Усі згодні з тим, що в пейнтболі дуже важливо захищати очі, але рівень захисту варіюватиметься від маски до маски. Деякі маски являють собою повноцінний шолом, що закриває все обличчя, щелепу і навіть шию. Інші маски менш громіздкі й закривають тільки щелепу, вуха й очі.
  6. Переконайтеся, що вам зручно. Комфорт є ключовим фактором. Якщо маска незручна, ви будете возитися з нею на полі, ризикуючи стягнути її, замість того, щоб зосереджено грати.
  7. Одинарна лінза проти подвійної. Тип лінз – це останнє, що потрібно враховувати під час вибору першої маски. Лінзи з одним склом мають захист від запотівання, зазвичай дешевші та їх легше чистити. Подвійні лінзи також допоможуть запобігти запотіванню, коштують дорожче, але й довговічніші.

Зрештою, метою вашої пейнтбольної маски є захист. Це найважливіша частина пейнтбольного спорядження, і вам необхідно вибирати її з розумом.

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев