Отже, у вас за плечима кілька ігор, і тепер ви підсіли на пейнтбол. Маркери, які вам дають напрокат у пейнтбольному клубі, гарні, але вони не ваші.

Ви не можете ознайомитися з тонкими відмінностями пейнтбольних маркерів, якщо щоразу під час відвідування клубу ви отримуєте різні маркери. І також ви не можете налаштувати маркер для пейнтболу відповідно до особистих уподобань.

У міру залучення до пейнтболу купівля власного маркера стає неминучою, але для новачків кількість варіантів і міркувань з приводу покупки може виявитися непосильною. Тому нижче ми наводимо найважливіші моменти, про які слід подумати, щоб ви могли зробити правильний вибір.

Готові почати?

Кілька слів про бюджет

Коли ви купуєте свій перший пейнтбольний маркер, ви повинні вирішити, яку суму ви хочете витратити. Існує такий широкий вибір маркерів, що завжди знайдеться щось, що відповідає вашому бюджету.

Крім того, багато пейнтбольних маркерів можна модернізувати, тож ви можете почати з базової моделі та згодом доповнювати її, поки не отримаєте модель вищого класу, яку ви дійсно шукаєте.

Існують пейнтбольні маркери для всіх бюджетів, їхня вартість починається від 40 доларів за пістолети початкового рівня (JT splatmaster / JT ER2 Pump) до більш ніж 1800 доларів за найкращі електронні пейнтбольні маркери (Eclipse CS1, Dye M2).

Що потрібно враховувати під час купівлі першого пейнтбольного маркера

Коли ви розглядаєте пейнтбольні маркери, вам необхідно врахувати кілька моментів:

  • ваш стиль гри (турнірний або розважальний пейнтбол);
  • місце для гри;
  • заправка балона;
  • чи потрібно вам все або тільки пейнтбольний маркер.

Ваш стиль гри

Якщо ви тільки починаєте займатися цим видом спорту, вам, ймовірно, не варто витрачати великі гроші на маркер, оскільки ви можете виявити, що він не підходить вашому стилю гри.

Якщо ви знаєте, що хочете отримати щось справді реалістичне, то вам не варто купувати пейнтбольний маркер марки DYE, тому що більшість із них дуже “турнірного стилю” з яскравими кольорами і бризками. Вони також стріляють понад 30 куль на секунду, що не зовсім відповідає реалістичності маркерів Milsim, призначених для військового моделювання.

Однак, якщо ви не хочете мати такий вигляд, ніби носите із собою справжню зброю, то вам краще уникати маркерів Tiberius і Milsig, оскільки всі вони виконані за зразком справжньої військової зброї та мають безперечно схожий на справжню вигляд. Багато з них мають магазини, тому вони не стріляють більш ніж 10 кулями одночасно. Це призводить до більш тактичного і якісного, а не кількісного стилю гри. Тобто ви не можете просто розстріляти купу куль і сподіватися на краще. Кожен постріл цінніший, якщо у вас всього 10 патронів за раз.

Місце для гри

Це дуже важливо, оскільки ви маєте бути впевнені, що зможете використовувати свій новий пейнтбольний маркер скрізь, де хочете грати.

Якщо ви граєте в пейнтбольному клубі, обов’язково запитайте, чи можете ви принести свій власний пейнтбольний маркер і використовувати його або вам обов’язково потрібно використовувати їхній маркер. Деякі клуби більш вимогливі і не дозволяють використовувати власну пейнтбольну зброю, тому що вони хочуть, щоб у вас була зброя того ж рівня, що й у всіх інших. Інші можуть не так сильно заперечувати.

Багато клубів іноді просто вказують, що маркер має бути тільки механічним. Це означає, що в ньому немає батарейки, і тому він не може стріляти з більш високою швидкістю 30 куль за секунду. Це робить ситуацію набагато справедливішою для всіх, хто грає одночасно з вами.

Деякі клуби можуть не дозволяти використовувати власний пейнтбольний маркер у звичайний день, але часто проводять “вільні ігри”, коли ви можете взяти своє пейнтбольне спорядження і грати проти інших людей, у яких також є своє обладнання.

Заправка балона

Пейнтбольні балони не є стандартною річчю, тому ви не зможете заправити їх де-небудь. Зазвичай вони продаються порожніми і вам потрібно буде звернутися в пейнтбольний клуб, щоб заправити його. Якщо ви берете свій маркер для гри в пейнтбол, то, як правило, клуб легко заправить ваш балон у будь-якому разі.

Існує два різні гази, і перед купівлею пейнтбольного маркера вам слід переконатися, що ви знаєте, який із них використовують у клубі, інакше ви можете опинитися в ситуації, коли їздитимете по околицях, намагаючись знайти місце, де можна заправити ваш балон. У пейнтбольних балонах використовується або стиснене повітря, або CO2. Вони не взаємозамінні, тому ви не можете заправити повітря в балон із CO2, і ви не можете заправити CO2 в балон із повітрям.

Більшість пейнтбольних майданчиків у наші дні можуть заправляти як CO2, так і стиснене повітря.

Чи потрібно купувати все або можна купити тільки пейнтбольний маркер

Це залежить від вас і від того, скільки всього у вас уже є. Якщо ви купуєте початковий маркер низького класу, то, як правило, він постачається з пейнтбольним завантажувачем, повітряною системою і маскою потрібного рівня.

Якщо ви купуєте не найдешевший маркер, то слід виділити бюджет на аксесуари до нього. Вам може знадобитися щось для живлення маркера (повітря / CO2), щось для зберігання куль (завантажувач / бункер) і маска для пейнтболу, тому що ви ніколи не повинні грати в пейнтбол без відповідного захисного спорядження, як мінімум, маски.

Які маркери є найкращими для вашого бюджету

На це запитання надто складно відповісти, тому що потрібно врахувати занадто багато чинників.

Якщо ви хочете грати в турнірний пейнтбол, то вам слід купити маркер, що працює на повітрі і швидко стріляє.

Маркери Eclipse вважаються дуже надійними, їх виробляють у Великій Британії. Компанія Eclipse існує вже понад 20 років, і її маркери дійсно перебувають на найвищому рівні. Їхні маркери коштують від 350 до 2000 доларів, тож ви завжди зможете знайти щось підходяще для вашого бюджету.

Dye також виробляє дуже швидкі турнірні маркери, як і Empire з їхніми лінійками Axe Pro і Mini GS.

Якщо ви хочете грати в щось більш військове, то лінійка механічних маркерів BT/Empire дуже хороша і проста у використанні. G36 і G36 Elite коштують менше 350 доларів.

Для простіших цілей ви можете розглянути серію Spyder MR100, які є механічними, але дуже точними, або Valken SW-1 – чудовий стартовий маркер, але з вбудованими направляючими, що дають змогу встановлювати різні приціли, а також різні ложі та стволи.

Оценить статью Рейтинг: нет оценок
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд

Залишити відповідь

Пока нет комментариев